Şirketinizi ve müşterilerinizi koruyun.

RSA

Son kullanıcının rahatlık talebini karşılamak için kurumlar, ürün ve hizmet tekliflerini ve hesap erişimlerini çevrimiçi ve mobil kanallarla genişletmeye devam ediyor.

Aynı zamanda dolandırıcılık, siber suçluların kişisel ve kurumsal hesaplara yetkisiz erişim için kimlik avı, man-in-the-middle, man-in-the-browser ve benzeri gelişmiş saldırılardan yararlanmasıyla çoğalmaya devam ediyor.

Olumlu bir kullanıcı deneyimini sürdürürken sağlıklı bir güvenlik dengesini sağlamak, kuruluşlar için genel bir zorluktur. RSA Adaptif Kimlik Doğrulaması, web sitelerine ve çevrimiçi portallara, mobil uygulamalara ve tarayıcılara, SSL'ye, VPN uygulamalarına, web erişim yönetimi uygulamalarına ve uygulama dağıtım çözümlerine erişimi korumak isteyen kurumlar için risk tabanlı, çok faktörlü kimlik doğrulama sağlayarak bu sorunu çözmektedir.

Adaptif Kimlik Doğrulama, dünya çapında 8.000'den fazla kurumda uygulanmakta ve finansal hizmetler, sağlık hizmetleri, perakende ve devlet dahil olmak üzere birçok sektöre yayılan 500 milyondan fazla son kullanıcıyı korumaktadır.